Cilt Bakımı Çeşitleri, Cilt Bakımı Fiyatları

ve Binlerce Farklı Ürün Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Fırsatıyla Sizi Bekliyor!

Sırala
Görünüm:
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Toskani Cilt Bakımı Kremi nedir?

Cilt, çevresel saldırganlıklara, hava kirleticilere karşı koruyucu bir bariyer görevi görmesine rağmen, bu tür olumsuzluklar cildimizin biyolojik yaşını hızlandırır. Böyle durumlarda kırışıklık görünümünü ve parlaklık eksikliğini destekleyen daha fazla serbest radikal üretilir. E ve C vitamini eksikliği görülür. Daha az elastik, donuk ve pürüzlü bir cilt tonuna dönüşen dokularla, oksijen beslenmesini azaltır.

Toskani Cilt Bakımı Kremi ne işe yarar?

Toskani cilt kremleri, cilt yüzeyinde oluşmuş olan hassasiyetin giderilmesi için kullanılabilir. Ciltte su dengesinin geri kazanılmasını sağlarken, doğal nemlendirme faktöründeki bu artış cildin pürüzsüz kalmasına yardımcı olur. Kolajen ve elastin sentezindeki artış etkisiyle tamamlanan daha genç ve yenilenmiş bir cilt görünümü sağlanacaktır. Kafein ve Fucus vesiculosus gibi faydalı etken maddeleri, aynı zamanda bölgesel yağlanmayı da azaltmaya yardımcı olur. Kılcal kan damarlarının onarılmasını destekler, bu sayede ödem artışını engeller. Kan dolaşımını destekler ve kollajen sentezini arttırır.

Cilt Bakımı Kremi nasıl kullanılır?

Tüm bakım ürünlerinde olduğu gibi kullanacağınız ürün cilt yapınızla uyumlu ise cilde yararı olacaktır. Yanlış ürün kullanımı ciltte kızarıklık, tahriş gibi sorunlara yol açacaktır. Kuru ciltler için nemlendirici seçerken, uzun süre nemlendirme sağlayan ürünler tercih edilmelidir.

Toskani ürünleri ithal olup bir İspanya’dan ülkemize getirilmektedir. İspanyol kozmetik ürünleri arasında hatırı sayılır bir yeri bulunan Toskani Kozmetik ürünleri, İspanyol kozmetik ürünlerinin başlıcalarındandır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.