Matrigen

Matrigen PPC Krem 200 ml - Cilt Sıkılaştırıcı Selülit Kremi

 16:00 'A KADAR VERİLEN SİPARİŞLER AYNI GÜN KARGODA! 
Fiyat
:
400,00 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Matrigen PPC Krem 200 ml - Cilt Sıkılaştırıcı Selülit Kremi  Matrigen PPC Krem; Vücut Sıkılaştırıcı, Yağ Yakıcı ve İnceltici Selülit Kremi

  Selülit Kremi : Matrigen PPC Krem selülit giderici etkisi olan bir kremdir, ciltteki portakal kabuğu görünümünü azalttığı testlerle onaylanmıştır.
  Vücut Sıkılaştırıcı Krem : Matrigen krem, cilt sıkılaştırıcı ve gözenek sıkılaştırıcı etkisi ile vücut sıkılaştırıcı krem olarak tanımlanmıştır. Yeditepe Üniversitesinde yapılan testlerde % 87 oranında cilt yüzeyini sıkılaştırdığı tescillenmiştir.
  Matrigen PPC Krem, vücut sıkılaştırıcı, yağ yakıcı ve cildi pürüzsüzleştirme etkisi olan doğal selülit kremidir. En iyi selülit kremi insan vücuduna zararı olmayan doğal selülit kremleridir.
  Matrigen® PPC Krem’in etken maddesi "PPC", soyadan elde edilen bitkisel bir aktiftir. FDA tarafından onaylı Polyene Phosphatidyl Choline (PPC), en sık Lipodistrofi’de kullanılmaktadır.
  Aynı amaçla kullanılan lipoliz iğnelerinin aksine evde kullanılabilen, enjeksiyon gerektirmeyen, morarma veya ağrı yapmayan, daha ekonomik ve daha üstün avantajlara sahiptir. Matrigen® PPC Krem, yağlı bölgeler üzerinde kullanıldığında, incelme ve sıkılaşma sağlamaya yardımcıdır.
  Bacaklarınızdaki portakal kabuğu görüntüsünün azaltılmasında kullanabileceğiniz bitkisel bir üründür.

  Matrigen® PPC Krem Nerelerde Kullanılır?


  Boyun bölgesi: Dekolte sarkmalarında ve gıdıda.
  Jinekomasti: Meme sarkmalarında.
  Liposuction: Cerrahi yolla yağların alınmasından (liposuction) sonra ortaya çıkan şekil bozukluklarının giderilmesinde.
  Vücut bölgesi: Basen ve üst bacak bölgesel yağlanmalarda, bacak iç kısımlarındaki sarkmalarda, erkek ve kadınlarda karın, göbek, alt ve üst bel kısımları, kol ön ve arka kısımları, sırt kısımları, diz iç kısımlarında.
  Lipoma/Yağ bezesi: Vücudun her yerindeki yağ bezelerinde.
  Selülit: Basenler, bacak ve diz çevresinde.
  Yan etkisi var mı?
  Matrigen® PPC Krem uygulamasından 5 - 10 dakika sonra ciltte başlayan ısınma ve yanma 30 - 60 dakika kadar devam eder. Yeditepe Üniversitesi’nde yapılan Patch testinde, teste katılan hiçbir denekte alerjik reaksiyona rastlanmamıştır. Göze, mukozaya ve açık yaraya sürülmemelidir. Sürüldüğünde bol su ile yıkanmalıdır.

  Ne Kadar Doğal?
  Polyene Phosphatidyl Choline "PPC", birçok organizmanın hücre zarının temel yapı taşıdır. İnsan vücudunda da doğal olarak vardır. PPC safra kesesinin, yağları parçalayan en etkili enzimlerinden biridir. Tamamen bitkisel ve doğaldır.

  Sıkça Sorulan Sorular

  Soru : Ne kadar süreyle kullanmam gerekir ?
  Cevap : Matrigen® PPC Krem'in etkileri ilk kullanımdan 3 - 4 hafta sonra görülmeye başlanır. Kullanım sürenizi incelmek istediğiniz bedene göre, kullanım talimatlarına uyarak, siz belirleyebilirsiniz.

  Soru : Erkeklerde kullanabilir mi ?
  Cevap : Matrigen® PPC Krem'i erkekler de kullanabilir. Göğüs büyümesinde (Jinekomasti) ve göbek bölgesindeki yağlanmalarda erkekler tarafından güvenle kullanılabilir.

  Soru : Yan etkisi var mı ?
  Cevap : Yeditepe Üniversitesi’nde yapılan Patch testinde, teste katılan hiçbir denekte alerjik reaksiyona rastlanmamıştır. Göze, mukozaya ve açık yaraya sürülmemelidir. Sürüldüğünde bol su ile yıkanmalıdır.

  MATRIGEN® PPC KREM NERELERDE KULLANILIR?  Boyun bölgesi : Dekolte sarkmalarında ve gıdıkda
  Jinekomasti : Meme sarkmalarında
  Liposuction : Cerrahi yolla yağların alınmasından (liposuction) sonra ortaya çıkan şekil bozukluklarının giderilmesinde
  Vücut bölgesi : Basen ve üst bacak bölgesel yağlanmalarda, bacak iç kısımlarındaki sarkmalarda, erkek ve kadınlarda karın, göbek, alt ve üst bel kısımları, kol ön ve arka kısımları, sırt kısımları, diz iç kısımlarında
  Lipoma / Yağ bezesi : Vücudun her yerindeki yağ bezelerinde
  Selülit : Basenler, bacak ve diz çevresinde

  Bu metin içeriği bilgilendirme amaçlıdır ve tıbbi amaç barındırmaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.