Microblading Boyası Conc Çeşitleri, Microblading Boyası Conc Fiyatları

ve Binlerce Farklı Ürün Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Fırsatıyla Sizi Bekliyor!

Sırala
Görünüm:
Toplam 31 ürün görüntüleniyor.

Microblading Boyası nedir?

Microblading Boyası, demir oksit ve diğer metalleri örneğin nikel içermeyen formülasyona sahiptir. Yüksek pigment yoğunluğu, maksimum renk tutma özelliğini sağlar. Microblading boyası yüksek kalitede pigmentlerle üretilen parlak ve canlı renklere sahiptir. Kalıcı makyaj işlemlerinde kullanılan microblading, kaşlara daha dolgun bir görünüm kazandırarak ifadeyi güçlendiriyor. Microblading işleminde renk pigmentleri, cilt rengine uygun olarak kaşlara şekil ve dolgunluk vermektedir. Gerçek kaş üzerine yapılan bu yöntem dövme tekniğine benzer bir şekilde yapılmaktadır. Microblading işlemi her ne kadar dövme tekniğine benzese de aralarında farklar bulunmaktadır. Dövme tekniği ile arasındaki fark ise kaşın altına inilen derinliktir. Dövme işleminde daha derine inilirken microblading işleminde fazla derine inilmemelidir. Kaş kontürü yani Microblading uygulaması, yarı kalıcı bir yöntemdir. Uygulamanın kalıcılığı kişinin cilt yapısı, nem oranı ve kaşın kıl potansiyeli gibi durumlara bağlı olarak farklılık göstermektedir.

Ürünlerimizin tamamı DERMATEST onaylı, ithal ve Kore ürünüdür.

Microblading Boyası çeşitleri nelerdir?

Doreme 2Shot Microblading Boyası: Microblading işlemi için manuel kalemle kullanıldığı gibi, kalıcı makyaj cihazı ilede kullanılabilir. CONC grubundan daha akışkan, LIQUID grubundan daha katı kıvamlıdır. Bu markanın tüm boya grupları ile karıştırılarak kullanılabilir. Yüksek pigment yoğunluğu, maksimum renk tutma özelliğini sağlar.

Doreme Conc Microblading Boyası: Conc, Microblading için üretilmiştir. Seyreltilerek kalıcı makyaj cihazı ilede kullanılabilir. Yoğun kıvamlıdır, renk değişimi yapmaz. Conc Microblading boyası, soğuk boyadır. Cilt alt tonu soğuk kişilerde kullanılırken Mavi Düzeltici kullanılmalıdır.

Blue Correction - Mavi Düzeltici Kalıcı Makyaj Boyası: Sıcak cilt alt tonu olan bir kişinin pigmentin iyileşme sonrası kırmızı veya sıcak olmaması için kullanılır. Kişinin soğuk bir cilt alt tonu varsa, sıcak tonlu bir pigment kullanılmalı veya bir damla mavi düzeltici kullanılmalıdır.

Microblading kimlere yapılmaz?

Microblading herhangi bir sağlık sorunu olmayan ve kaşlarının hem doğal hem de sık ve bakımlı görünmesini isteyen herkese yapılabilir. Herhangi bir nedenle kaşları dökülen, kaş şeklinden memnun olmayan ya da mevcut ifadesini biraz daha belirginleştirmek isteyen herkes bu işlemi yaptırabilir. Hamilelere, kanama ve pıhtılaşma bozukluğu olanlara, kan sulandırıcı ilaç kullananlara, uygulama bölgesinde enfeksiyon olanlara, radyoterapi ve kemoterapi öncesi ve sonrası, et benleri üzerine, albinolara, kılcal damar yumakları üzerine microblading yapılmamalıdır. Şeker hastalarında, hemofilide, AİDS ve anemi hastalıklarında microblading doktor kontrolünde yapılmalıdır.

Microblading Boyası yaptırırken nelere dikkat edilmelidir?

İyi bir eğitim almış ve işini  profesyonel bir şekilde  yapan bir uzmana gitmek gerekir. Kullanılan boyalar ve teknik hakkında bilgi almak önemlidir. Çünkü kullanılan boya ve uygulanan teknik çok önemlidir.  Altın oran tekniği ile bir ön çizim yaptırarak yüzünüzdeki ifadeyi görmeniz iyi olacaktır.  Uygulamada kullanılan malzemelerin tek kullanımlık size özel olduğuna dikkat edilmeli ve uygulama sırasında steril bir ortamın olması sonrasında oluşabilecek komplikasyonları da ortadan kaldıracaktır.

Kalıcı Makyaj Malzemeleri nedir?

Kalıcı makyaj malzemeleri, kalıcı makyaj uygulaması için ihtiyaç duyulan ürünlerdir. Bu ürünler, uygulama yapan kişilerin işlerini kolaylaştırır. Ölçüm cetvelleri, model şablonları ve altın oran pergeli bu amaç için üretilmiştir.

Altın Oran Pergeli, insan yüzüne en uygun kaş tasarımını yapmak için kullanılır.

Kaş ölçüm cetvelleri, özel olarak tasarlanmış iğnelerin kaş diplerine kök boyalarının manuel olarak uygulanmasını sağlar.

Model Şablonları sayesinde kaşların başlangıç, bitiş ve arasındaki oranı kusursuz bir şekilde ayarlanmasını sağlar.

Microblading Boyası ne işe yarar?

Kalıcı makyaj işlemlerinde kullanılan microblading, kaşlara daha dolgun bir görünüm kazandırır. Microblading boyası cilt rengine uygun olarak kaşlara şekil ve dolgunluk vermektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.