Organik Lip Çeşitleri, Organik Lip Fiyatları

ve Binlerce Farklı Ürün Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Fırsatıyla Sizi Bekliyor!

Sırala
Görünüm:
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Doreme Organik Kalıcı Makyaj Boyası nedir?

Kalıcı makyaj uygulamaları, kalıcı makyaj cihazı ve organik içerikli  kalıcı makyaj boyalarıyla işlem yapılacak olan bölgelere mikro iğneler ile yerleştirilmesidir. Ürün içeriği bitkisel olduğu için zararsızdır ve yan etkisi yoktur. Katkı ve koku maddeleri içermez. Kalıcı makyaj boyası, dövme işlemi gibi ömür boyu kalıcı değildir. Kalıcı makyaj, kaş, göz, dudak bölgelerine daima makyajlı bir görünüme sahip olmak için uygulanır. Ayrıca göz çizgisini yukarı kaldırmak, seyrek olan kaşları dolgunlaştırıp düzelmek, dudak çizgisini belirginleştirmek, yara izlerini kapatmak ve kellik görüntüsünü kamufle etmek için yaptırılabilir.

Doreme Organik Kalıcı Makyaj Boyası çeşitleri nelerdir?

Kalıcı Dudak Makyajı: Dudak kontürü olarak da bilinen kalıcı dudak makyajı ile dudak çevresi belirginleştirilir, dudak çizgisi düzeltilir, istenilen renkte pigmentler enjekte edilerek dolgun ve canlı bir görünüm kazandırır.

Kalıcı Göz Makyajı: Kalıcı göz makyajı işlemi, kirpik diplerine doğru teknikle uygulanarak yüze yeni bir ifade verir.

Kalıcı Kaş Makyajı: Seyrek kaşlı olanlar, kaşlarında dökülme yaşayanlar, kaşlarına şekil vermek isteyen, ince ve belirgin kaşlara sahip olanların tercih ettiği bir kalıcı makyaj uygulamasıdır.

Doreme Organik Kalıcı Makyaj kimlere uygulanmaz?

Hamilelere, şeker hastalarına, hemofili, uygulama bölgesinde enfeksiyon olanlara, ağır bedensel hastalıklar, kemoterapi, herpes, epilepsi hastalarına uygulanmaz.

Doreme Organik Kalıcı Makyaj kimlere uygulanır?

Seyrek veya yarım kaşları olan kişilere, hassas gözlere sahip kişilere, kozmetiklere karşı alerjisi olanlara, dudak çizgisi kaybolanlara vs. uygulanır.

Doreme Organik Kalıcı Makyajın faydaları nelerdir?

Günün her vakti güzel görünmenin yanında bazı durumlarda işlem yapılan bölgedeki bozuklukları kamufle etmek için de uygulanır.  Yüz bütünlüğünü korumak kalıcı makyajla mümkündür. 

Kalıcı Makyaj Malzemeleri nedir?

Kalıcı makyaj malzemeleri, kalıcı makyaj uygulaması için ihtiyaç duyulan ürünlerdir. Bu ürünler, uygulama yapan kişilerin işlerini kolaylaştırır. Ölçüm cetvelleri, model şablonları ve altın oran pergeli bu amaç için üretilmiştir.

Altın Oran Pergeli, insan yüzüne en uygun kaş tasarımını yapmak için kullanılır.

Kaş ölçüm cetvelleri, özel olarak tasarlanmış iğnelerin kaş diplerine kök boyalarının manuel olarak uygulanmasını sağlar.

Model Şablonları sayesinde kaşların başlangıç, bitiş ve arasındaki oranı kusursuz bir şekilde ayarlanmasını sağlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.