Saç Bakımı Çeşitleri, Saç Bakımı Fiyatları

ve Binlerce Farklı Ürün Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Fırsatıyla Sizi Bekliyor!

Sırala
Görünüm:
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Toskani Saç Bakımı

Saç bakımı kremleri, kullanım kolaylığı ve güçlü etkileriyle birçok kişinin vazgeçilmezi olmuştur. Saçlarınızı onarmak, güçlendirmek, canlandırmak için saç bakım kremlerini tercih edebilirsiniz.

Saç Bakım Kremleri Faydaları

Saç bakım kremleri, saç tellerini beslemekte ve güçlendirirmekte son derece etkilidir. Saç telini kırılmadan korur ve nemlendirir.

Saç Bakım Losyonu; İnce, kırılgan ve narin saçların günlük bakımı için uygundur. Toskani, saç kökünü güçlendirir, yoğunluğu attırır ve saç yapısını iyileştirir. Toskani Saç Dökülmesine Karşı Losyon nemlendirirken saç kalınlığını ve yoğunluğunu arttırır.

Toskani Anti Hair Loss Lotion; Saç dökülmesi karşıtı ve saç sağlığının korunmasına yardımcı olan saç bakımı losyonudur. Saç dökülmesine karşı profesyonelce yapılan tedavilerin ardından evde kullanım için formüle edilmiştir. Tüm saç dökülmesi tipleri için uygundur. Saç folikülünün büyüme fazını harekete geçirerek güçlendirir ve canlandırır. Saç dökülmesini durdurur ve büyümesini uyarır.

Toskani ürünleri ithal olup bir İspanya’dan ülkemize getirilmektedir. İspanyol kozmetik ürünleri arasında hatırı sayılır bir yeri bulunan Toskani Kozmetik ürünleri, İspanyol kozmetik ürünlerinin başlıcalarındandır.

Saç LazeriKan dolaşımını arttırarak, saç köklerini uyarırken; saç kalitesinin artışını sağlayan lazer tedavisi, beraberinde uygulanan besleyici ürünler ile gözle görülür ve etkili bir sonuç sağlamaktadır.

Lazerle saç tedavisi, saç bölgesine lazer terapisi yapılarak uygulanmaktadır. Ağrısız ve acısız bir yöntem olarak, saçlarının dökülmesini önlemek isteyen kişiler veya ekim sonrası daha güçlü saçlara kavuşmak isteyen kişiler, lazerle saç tedavisi işleminden faydalanabilirler.

Lazerle Saç Tedavisi Nasıl Uygulanır?

Lazerle saç tedavisi, cilt ve cilt altını hedef alarak; zayıflamış saç köklerini uyarıp kan dolaşımının hızlanmasını sağlar. Saç köklerinin gelişimine ve incelmiş saçların kalınlaşmasına olanak sağlar. Bu yöntem ile saç üretemeyen hücreler yeniden canlanabilir ve saç üretimine başlayabilir.

Tedavi aşamasında öncelikle canlılığını yitiren cansız saçlar hedef alınır. Zamanla incelmeye başlayan, kırılan ve parlaklığını yitiren saçlar bu tedavi yöntemi ile yeniden canlanır ve saçların dökülmesi engellenir.

Kombin İşlemlerde Büyük Başarı

Saç Lazeri tek başına uygulanabildiği gibi Saç Mezoterapi, Otolog Mikro Greft, Saç Ekimi gibi tedavileri ile de kombine olarak uygulanabilir. Bu şekilde çok daha kısa sürede, daha başarılı sonuçlar alınmaktadır.

En sık kullanıldığı bir diğer alan ise saç ekimidir. Lazerle saç tedavisi ile Saç Ekiminden daha başarılı sonuçlar elde etmek mümkündür. Donör bölge saç lazeri ile güçlendirilerek, ekimde daha güçlü kökler ile ekim sağlanabilmektedir.

Saç ekiminden yaklaşık bir ay sonra hastalara lazerle saç tedavisi işlemi önerilmektedir. Ekilen köklere hücresel uyarı sağlayan lazer tedavisi, saç köklerinin daha iyi beslenmesini ve ekim başarısını arttırmaktadır.

Sık Sorulan Sorular

Lazerle Saç Tedavisi kimlere uygulanabilir?

Lazer yöntemi saçları sağlıksız olan ve dökülen; 18 yaşını doldurmuş bütün kadın ve erkeklere uygulanabilmektedir.

Lazerle Saç Tedavisinde Ağrı Acı olur mu?

Bu yöntem esnasında herhangi bir kesik veya cerrahi müdahale yapılmadığından, acı ve ağrı hissedilmemektedir.

Lazerle saç tedavisi, cilt ve cilt altını hedef alarak; zayıflamış saç köklerini uyarıp kan dolaşımının hızlanmasını sağlar. Saç köklerinin gelişimine ve incelmiş saçların kalınlaşmasına olanak sağlar. Bu yöntem ile saç üretemeyen hücreler yeniden canlanabilir ve saç üretimine başlayabilir.

Seanslar Nasıl Uygulanmaktadır?

Lazerle saç tedavisi seansları haftada bir kez 40 dakika ya da haftada iki kez 20 dakikalık sürelerle uygulanır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.