Maya Estetik

Lazerle Saç Tedavisi & Saç Bakımı Kampanya Paketi

Fiyat
:
2.750,00 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hemen Satın Alın, Biz Sizi Arayalım Randevunuzu Oluşturalım!

  Lazerle Saç Bakımı ve Tedavisi Hakkında Detaylı Bilgi Aşağıda Yer Almaktadır.

  10 seans Saç Lazeri+Toskani Hair Loss+Nondo Keratin Komplex

  *Kan dolaşımını arttırarak, saç köklerini uyarırken; saç kalitesinin artışını sağlayan lazer tedavisi, beraberinde uygulanan besleyici ürünler ile gözle görülür ve etkili bir sonuç sağlamaktadır.

  *Şişli Esentepe Mahallesi’nde yer alan Maya Centrium Tıp Merkezi’mizde sizin için oluşturulacak 10 randevunuzda, saç besleyici losyon ve nondo keratin ile saç lazeri uygulamalarınız bire bir olarak yapılacaktır.

  *Bu ürün/hizmet paketi şu anlık sadece İstanbul’da bulunan ve merkezimize randevuları için ulaşımında bir sorun yaşamayacak olan müşterilerimiz için geçerlidir.

  Lazerle saç tedavisi, saç bölgesine lazer terapisi yapılarak uygulanmaktadır. Ağrısız ve acısız bir yöntem olarak, saçlarının dökülmesini önlemek isteyen kişiler veya ekim sonrası daha güçlü saçlara kavuşmak isteyen kişiler, lazerle saç tedavisi işleminden faydalanabilirler.

  LAZERLE SAÇ TEDAVİSİ NASIL UYGULANIR?

  Lazerle saç tedavisi, cilt ve cilt altını hedef alarak; zayıflamış saç köklerini uyarıp kan dolaşımının hızlanmasını sağlar. Saç köklerinin gelişimine ve incelmiş saçların kalınlaşmasına olanak sağlar. Bu yöntem ile saç üretemeyen hücreler yeniden canlanabilir ve saç üretimine başlayabilir.

  Tedavi aşamasında öncelikle canlılığını yitiren cansız saçlar hedef alınır. Zamanla incelmeye başlayan, kırılan ve parlaklığını yitiren saçlar bu tedavi yöntemi ile yeniden canlanır ve saçların dökülmesi engellenir.

  KOMBİN İŞLEMLERDE BÜYÜK BAŞARI

  Saç Lazeri tek başına uygulanabildiği gibi Saç Mezoterapi, Otolog Mikro Greft, Saç Ekimi gibi tedavileri ile de kombine olarak uygulanabilir. Bu şekilde çok daha kısa sürede, daha başarılı sonuçlar alınmaktadır.

  En sık kullanıldığı bir diğer alan ise saç ekimidir. Lazerle saç tedavisi ile Saç Ekiminden daha başarılı sonuçlar elde etmek mümkündür. Donör bölge saç lazeri ile güçlendirilerek, ekimde daha güçlü kökler ile ekim sağlanabilmektedir.

  Saç ekiminden yaklaşık bir ay sonra hastalara lazerle saç tedavisi işlemi önerilmektedir. Ekilen köklere hücresel uyarı sağlayan lazer tedavisi, saç köklerinin daha iyi beslenmesini ve ekim başarısını arttırmaktadır.

  SIK SORULAN SORULAR

  Lazerle Saç Tedavisi kimlere uygulanabilir?

  Lazer yöntemi saçları sağlıksız olan ve dökülen; 18 yaşını doldurmuş bütün kadın ve erkeklere uygulanabilmektedir.

  Lazerle Saç Tedavisinde Ağrı Acı olur mu?

  Bu yöntem esnasında herhangi bir kesik veya cerrahi müdahale yapılmadığından, acı ve ağrı hissedilmemektedir.

  Seanslar Nasıl Uygulanmaktadır?

  Seanslar haftada bir kez 40 dakika ya da haftada iki kez 20 dakikalık sürelerle uygulanır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.