Vücut Bakımı Ürün Çeşitleri, Vücut Bakımı Ürün Fiyatları

ve Binlerce Farklı Ürün Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Fırsatıyla Sizi Bekliyor!

Sırala
Görünüm:
418,90 TL
355,00 TL
%15 indirimli
418,90 TL
355,00 TL
%15 indirimli
Toplam 21 ürün görüntüleniyor.

Toskani Vücut Bakımı Kremi nedir?

Günümüzde cilt bakımı ürünlerine duyulan ilgi gün geçtikçe artış göstermektedir. Bu ürünler sayesinde insanlar kendi cilt bakımlarını evde gerçekleştirebilmektedir. Toskani sağlığın bir bütün olduğuna inanır. Sağlıklı bir cilde sahip olmak istiyorsak bedenimizin de sağlıklı olması gerekir.

Vücut kremleri deriyi nemlendirerek sağlıklı bir görünüm kazandırır ve olası cilt problemlerine iyi gelmektedir. Toskani cilt kremleri, cilt yüzeyinde oluşmuş olan hassasiyetin giderilmesi için kullanılabilir. Kolajen ve elastin sentezindeki artış etkisiyle tamamlanan daha genç ve yenilenmiş bir cilt görünümü sağlanacaktır. Kafein ve Fucus vesiculosus gibi faydalı etken maddeleri, aynı zamanda bölgesel yağlanmayı da azaltmaya yardımcı olur. Kılcal kan damarlarının onarılmasını destekler, bu sayede ödem artışını engeller. Kan dolaşımını destekler ve kolajen sentezini arttırır.

Toskani Vücut Bakımı Kremi Faydaları

Akneli, yağlı ciltlerde gözenekleri tıkayan yabancı maddeleri temizlemek için kullanılır. Yaşlanma karşıtı etki sunar, gözeneklerin boyutunu küçültür. Ciltte su dengesinin geri kazanılmasını sağlarken, doğal nemlendirme faktöründeki bu artış cildin pürüzsüz kalmasına yardımcı olur. İnce çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltır, uzun süreli nemlendirme sağlar. Toskani saç dökülmesi karşıtı losyonu ile saç dökülmesini durdurur ve büyümesini uyarır. Saç telini kırılmadan korur ve nemlendirir. 

Matrigen krem, cilt sıkılaştırıcı ve gözenek sıkılaştırıcı etkisi ile vücut sıkılaştırıcı krem olarak tanımlanmıştır. Matrigen® PPC Krem, yağlı bölgeler üzerinde kullanıldığında, incelme ve sıkılaşma sağlamaya yardımcıdır. Bacaklarınızdaki portakal kabuğu görüntüsünün azaltılmasında kullanabileceğiniz bitkisel bir üründür.

Toskani Vücut Bakımı Kremleri nasıl kullanılır?

Tüm bakım ürünlerinde olduğu gibi kullanacağınız ürün cilt yapınızla uyumlu ise cilde yararı olacaktır. Yanlış ürün kullanımı ciltte kızarıklık, tahriş gibi sorunlara yol açacaktır. Kuru ciltler için nemlendirici seçerken, uzun süre nemlendirme sağlayan ürünler tercih edilmelidir.

Toskani ürünleri ithal olup bir İspanya’dan ülkemize getirilmektedir. İspanyol kozmetik ürünleri arasında hatırı sayılır bir yeri bulunan Toskani Kozmetik ürünleri, İspanyol kozmetik ürünlerinin başlıcalarındandır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.